O nas

Nie musisz od razu budować domu pośród lasów i gór, aby cieszyć się przyrodą, spokojem i obecnością bliskich Ci osób – my zbudowaliśmy go dla Ciebie.

Kompleks Wypoczynkowy UROCZYSKO CZARNORZEKI powstał w 2009 roku. Jesteśmy rodziną, która stworzyła to miejsce z miłości do owego niezwykłego – i wciąż dziewiczego z natury – zakątka Podkarpacia oraz z zawodowej pasji budowania domów. Kochamy Czarnorzeki, jesteśmy pewni ich licznych walorów i potencjału, dlatego postanowiliśmy dzielić się naszym miejscem na ziemi z ludźmi, którzy szukają odpoczynku. W swojej pasji i pracy nie uznajemy żadnych półśrodków a wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu firmy remontowo-budowlanej gwarantuje komfort i bezpieczeństwo naszych obiektów. Do dyspozycji gości oddaliśmy dwa niezależne od siebie, ogrzewane, w pełni wyposażone domy całoroczne, mieszczące się na terenie 3-hektarowego zagospodarowanego ogrodu – w bezpośrednim sąsiedztwie kilku hektarów prywatnego lasu z polaną. Posesja jest ogrodzona, oświetlona i posiada dwa wewnętrzne parkingi. W jej obrębie mieści się sala bankietowa z zapleczem.

Czerp energię z promieni słońca, odetchnij pełną piersią

Kompleks Wypoczynkowy UROCZYSKO CZARNORZEKI znajduje się na południowym stoku jednego ze licznych wzniesień zlokalizowanych na obszarze Czarnorzecko-Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego. Posesję otaczają charakterystyczne dla tego terenu ekosystemy leśne, wyróżniające się wysokim stopniem naturalności – z przewagą drzewostanów: jodłowego, sosnowego i bukowego. Dlatego mieszkańcy Uroczyska oddychać mogą czystym powietrzem, korzystać z dobrodziejstw zdrowotnych tutejszego mikroklimatu i niezależnie od pory roku – od wschodu do zachodu – odpoczywać w promieniach słońca.Wypoczywaj, jak lubisz najbardziej

Rozumiemy różne potrzeby ludzi, dlatego UROCZYSKO CZARNORZEKI zorganizowane jest tak, aby każdy mógł odnaleźć tu własną przestrzeń i wypełnić ją swoimi ulubionymi formami wypoczynku – być po prostu panem swojego czasu. Szukasz ustronnego zakątka dla siebie i swoich bliskich, lubisz z pyszną kawą wyjść na taras albo rankiem pobiegać w piżamie boso po rosie, uwielbiasz zaszyć się z książką w altanie, spędzać czas w ogrodzie albo zwyczajnie w domu na sofie, lubisz obserwować przyrodę nad wodą – MAŁY DOM jest do Twojej dyspozycji. Lubisz bawić się i świętować wydarzenia z rodziną lub z przyjaciółmi, tańczyć i dobrze zjeść – DUŻY DOM wita od progu Ciebie i Twoich gości. A może chciałbyś się wyrwać z miasta i w pięknych okolicznościach przyrody przeżyć i zapamiętać wyjątkowy dzień – w SALI BANKIETOWEJ urządzimy dla Ciebie niezapomniane przyjęcie komunijne, jubileuszowe, wieczór panieński albo kawalerski, wesele, zabawę andrzejkową, sylwestrową, spotkanie firmowe. Jesteś tu przejazdem – czekają na Ciebie niezależne dwuosobowe pokoje do wynajęcia. Możliwości jest wiele – wystarczy, że podzielisz się z nami swoim pomysłem – zrealizujemy go dla Ciebie.Najważniejszą sprawą dla nas jest Twój komfort, prywatność i najwyższy poziom odpoczynku. Dlatego tak zarządzamy Uroczyskiem, by za każdym razem dostosować okoliczności do potrzeb jego mieszkańców. Nie musisz więc martwić się, że hałas i zabawa zakłócą Twój spokój. I odwrotnie – u nas możesz poczuć się swobodnie: śpiewać, tańczyć, bawić się, świętować. Bezwzględnie przestrzegamy zasady, by nie łączyć pobytów prywatnych z organizacją uroczystości i imprez. Na Uroczysko zapraszamy również Twoje zwierzęta.

Poznaj potencjał UROCZYSKA CZARNORZEKI. Wypocznij i zrelaksuj się w pięknym miejscu. Spędzaj czas, jak lubisz – resztą zajmiemy się my!
Zapraszamy!