WOLNE TERMINY SALI BANKIETOWEJ       

      Jeżeli poszukują Państwo pięknego i spokojnego miejsca do zorganizowania wystawnego i niezapomnianego przyjęcia weselnego lub innej imprezy okolicznościowej, to zapraszamy do Kompleksu Uroczysko.

     Posiadamy dwie sale bankietowe, gdzie jedna z nich przystosowana jest od min. 25 do max 40 osób oraz druga, która pomieści od min. 35 do max 80 osób, jednocześnie jest też możliwość połączenia sal i zorganizowania przyjęcia max. na 120 osób. Naszym Gościom polecamy najlepsze potrawy do wyboru z bogatego menu. W otoczeniu pięknych lasów, zieleni i kwiatów nasi Goście, pragnacy chwili wytchnienia, mogą odpocząć i nabrać sił do dalszej zabawy. Posiadamy również 18 miejc noclegowych, które za dodatkową opłatą można wynająć i odpocząć po całonocnym przyjęciu.

    W Kompleksie Uroczysko zajmujemy się kompleksową organizacją imprez okolicznościowych tj. wesel, komunii, urodzin, imienin i chrzcin. Minimum logistyczne dla zorganizowania przyjęcia to 30 osób pełnopłatnych. W cenę menu wliczone jest wynajem sali oraz jej podstawowa dekoracja (białe obrusy, serwetki, świeże kwiaty na stołach, obsługa gastronomiczna wg. ustalonego menu, obsługa kelnerska w godzinach trwania uroczystości, napoje gorące i zimne bez ograniczeń).